Kurz skicovaní

Sketching

Tento kurz je vhodný pro každého, kdo chce kreslit rychle, srozumitelně a efektně.

Sketching má spoustu výhod a otevírá širokou škálu možností.

Kolikrát rychle a srozumitelně nakreslený náčrt ukáže víc, než slvoní vyjádření. Pokud umíte skicovat, tak nejste závislý na výtvarných pomůckách, dokážete nakreslit cokoliv i na ubrousek v kavárně.Tento kurz vám přinese:

Různé techniky, různé materiály, různé přístupy ke kresbě a podstatná cvičení pro osobní růst a vývoj ve skicování.
Malá skupina (max. 8 lidi ) zajistí osobní přístup. Je to důležité, protože každý student pracuje vlasní technikou, která odpovídá jeho temperamentu a rukopisu, proto nejde stanovit jednotnou techniku kurzu.
Široký výběr profesionálních pomůcek umožňuje neomezený kreativní rozlet. Všechny materiály jsou v ceně kurzu.
+ káva, sladkosti a dobrá tvůrčí nálada.
Kurz je vhodný pro každého bez ohledu na zkušenosti v kresbě, hlavně mít zájem o skicovaní.
Aby skicovaní šlo lépe a s potěšením!
Stručný popis obsahu kurzu:
1
Úvod do skicovaní, v praxi se seznámíme s technikami kresby, výtvarnými pomůckami a probereme základní cvičení.
2
Všechny typy perspektivy a jak ji uvidět v realitě a přenést na papír. Probereme, jak se vyhnout chybám nebo je najít a opravit.
3
Kompozice, probereme podstatné typy kompozice, prostorové a barevné. Naučíme se vytvářet opravdu zajímavou a kreativní kompozici.
4
Stylizace. Sketching je zkratka, jak konvertovat skutečný svět do několika čar ve skicáku? K tomu potřebujeme znalosti stylizace! Je to nejpodstatnější aspekt ve sketchingu.
5
Rychlé přístupy v kresbě, jak zrychlit proces kresleni.
6
Kombinované techniky, jak kombinovat různé techniky a výtvarné materiály? Správně zvolený materiál a efekt můžou nesmírně obohatit tvůrčí proces a kreativní vývoj.
7
Práce s autorským stylem a rukopisem. Jak najít a rozvíjet své silne stránky?
Autorský styl je celoživotní práce každého autora, a poslední lekce v kurzu bude zároveň i první stránkou ve svobodné autorské tvorbě!

8
Bonusová lekce.
Tato lekce je příjemným bonusem pro každého, kdo absolvuje kurz s 100% účastí. Zároveň tato lekce slouží, jako náhradní, pro ty účastníky, kteří nějakou lekci v kurzu zmeškali.
Každý čtvrtek od 17:00 do 20:00

Délka kurzu 7 lekcí, 1 lekce týdně.
+1 Bonusová lekce
každá lekce trvá 3 hodiny.

Cena: 4500-,Kč

V přepočtu jen 187 Kč za hodinu výuky

včetně všech pomůcek.
Kurzem Vás provedu já - Sergey Lelyukh.
V kurzu můžete nahradit až dvě lekce.
Start v listopadu
Vyplnit přihlášku:

Email
Name
Phone
Poznámka
Podání přihlášky není závazné, a nemusíte nic platit predem.
Pokračováním v registraci dáváte svůj souhlas ke zpracování osobních údajů (GDPR).
Tvorba lektora / Sergeye Lelyukh
Tvorba studentů z předchozích kurzu a workshopu
Jak to v ateliéru vypadá?
Nejčastější otázky:
Chci se naučit malovat, potřebuji talent?
Ne, míra talentu je abstraktní, v dětství všichni kreslíme zhruba stejně, jen někdo pokračuje a někdo ne. Abyste se naučili kreslit, stačí touha. Přijďte na mé kurzy a přesvědčte se sami.

Jak dlouho trvají lekce?
Všechny mé kurzy jsou ze 6-8 lekcí. 1 lekce týdně, každá lekce trvá 3 hodiny. Tři hodiny je optimální délka, během níž toho můžete stihnout opravdu hodně.
Jak dlouho trvá naučit se kreslit?
To je vcelku obtížná otázka a je těžké na ni jednoznačně odpovědět. Osobně věřím, že v jednom kurzu můžete získat potřebné znalosti pro bohatý tvůrčí život. Často ale potřebujeme více kurzů. Kurz- to není jen učitel, který donese potřebnou informaci. Malba a kresba je kreativní práce, která často nejde sama, potřebujeme kreativní a inspirující prostor, podobně smýšlející lidi kolem, také potřebujeme čas na kreativitu, a hlavně musíme kreslit systematicky. To vše dohromady s lektorem tvoří kurz.
Jak se zaregistrovat?
Je to jednoduché, musíte si vybrat kurz z nabídky na webu a poté mi napsat na :
Pak, jakmile bude kapacita skupiny naplněna, okamžitě vás o tom informuji a začneme.


Jak zaplatit?
Kurz můžete zaplatit převodem na bankovní účet, nebo v hotovosti na místě.
Mohu si koupit jednu lekci?
Pokud mluvíme o kurzu, pak není možné kupovat lekce samostatně. Pokud jste se mnou nikdy nemalovali a chcete to zkusit, po předchozí domluvě můžete přijít na zkušební hodinu zdarma.

Existují třídy pro děti a mládež?

Moje skupiny nejsou rozděleny podle věku, tudíž tato otázka nemá jednoznačnou odpověď. Ve škole pracuji již mnoho let. Kazdé dítě je odlišné, pro mě je důležité mít zájem a chuť učit se. Proto se děti a dospívající na mé kurzy mohou dostat jen prostřednictvím osobního pohovoru.
Co když vůbec neumím kreslit?
To je právě dobře, rychle přijďte na mé kurzy a já vás to naučím! Budete potěšeni procesem malování a příjemně překvapeni vlastním výsledkem.
Jaké materiály potřebuji?
Absolutně žádné, studio je kompletně vybaveno těmi nejlepšími potřebami, nemusíte nic kupovat ani nosit, se mnou budete kreslit s radostí a bez starosti.

Pokud si budete chtít pořídit vlastní sadu výtvarných potřeb, ve všem vám poradím. V atélieru můžete všechno vyzkoušet a v obchodě nakoupit již osvědčené, opravdu kvalitní materiály. Ušetříte tím spoustu peněz a času.
Co když s kurzem nebudu spokojen/á?
Jsem si jistý, že se vám mé hodiny budou líbit, vždy se domluvíme, nahrazení kurzu nebo lekce není problém, kurz lze vždy přepsat na jinou osobu, pozastavit nebo odložit.
Je možné lekce nahradit?
Samozřejmě! Všichni jsme živí lidé a někdy jsme závislí na okolnostech, během kurzu si můžete zdarma přesunout 2 lekce. Přenos lekce je vhodné dohodnout předem.
A pokud bude karanténa?
Jsem připraven! Jsem jedním z mála učitelů, který má vcelku velkou zkušenost s výukou online, můj web je skutečná online škola s nejefektivnějšími metodami online výuky. V případě karanténních opatření bude kurz pokračovat online. Zároveň chci být optimista, maximální počet studentů ve skupině je 8 a zákaz setkávání v tak nízkém počtu je nepravděpodobný. Může však být zapotřebí mít test nebo potvrzení o očkování.

Má smysl chodit k vám, pokud už mám zkušenosti?

Jsem si jistý, že moje lekce jsou zajímavé i pro zkušené umělce, moje programy jsou vždy originální a úkoly nejsou banální. Plusem je i velmi kreativní atmosféra a hlavně široký kruh stejně smýšlejících lidí!

Ateliér se nachází v centru Prahy.
Praha 2, Vinohrady
Tyršova 11
2 minuty od stanice metra I.P. Pavlova
5 minut od stanice metra Namesti Míru