Podzimní kurz akvarelu.
4 týdnů věnovaných úžasným barvám podzimu.

Životní tempo se někdy stává tak rychlým, že letí nejen dny, ale také roční období a někdy dokonce i roky. Než se stihnete ohlédnout, léto uteklo jako voda a za chvíli nám klepe na okno zima.

Ten to kurz akvarelu bude ladit s úžasným ročním obdobím, podzimem. Naučíme se nejen malovat, ale budeme také obdivovat podzimní přírodu, v teplém a útulném ateliéru.


Program
Úvod do kurzu, seznámení s materiály.
základní principy práce s akvarelem.
Budeme analyzovat celou řadu akvarelových technik, efektů a přístupů. Toto je základ, který je nezbytně nutný pro každého, kdo pracuje s akvarelem. Popovídáme si také i teorii barev.
Podzimní zátiší

Ponoříme do celé bohaté palety barev podzimu.

Jedná se o kreativní lekci zaměřenou na rozvoj autorské vize a základy kompozice.

Podzimní krajina v akvarelu.
Technika mokrého akvarelu.
V této lekci se seznámíme s nejefektnější a zároveň nejtěžší technikou akvarelu.
Podzimní květiny.

Ano, květiny jsou skutečným dárkem od podzimu, můj podzimní kurz se neobejde bez květin.

Budeme malovat podle skutečných a živých rostlin.
Délka kurzu 7 lekcí, 1 lekce týdně, každá

lekce trvá 3 hodiny.


cena: 4900-,Kc

aktuální cena: 2700-,Kč

Start 4.09.2022
Každou neděli od 18:00
Registrace na kurz:
Email
Name
Phone
Poznámka
Pokračováním v registraci dáváte svůj souhlas ke zpracování osobních údajů (GDPR).
Podzimní kurz se koná jednou ročně, tak si jej nenechte ujít, ve skupině je pouze 8 míst.

Ateliér se nachází v centru Prahy.
Praha 2, Vinohrady
Tyršova 11
2 minuty od stanice metra I.P. Pavlova
5 minut od stanice metra Namesti Míru

Nejčastější otázky:
Chci se naučit malovat, potřebuji talent?
Ne, míra talentu je abstraktní, v dětství všichni kreslíme zhruba stejně, jen někdo pokračuje a někdo ne. Abyste se naučili kreslit, stačí touha. Přijďte na mé kurzy a přesvědčte se sami.

Jak dlouho trvají lekce?
Všechny mé kurzy jsou ze 6-8 lekcí. 1 lekce týdně, každá lekce trvá 3 hodiny. Tři hodiny je optimální délka, během níž toho můžete stihnout opravdu hodně.
Jak dlouho trvá naučit se kreslit?
To je vcelku obtížná otázka a je těžké na ni jednoznačně odpovědět. Osobně věřím, že v jednom kurzu můžete získat potřebné znalosti pro bohatý tvůrčí život. Často ale potřebujeme více kurzů. Kurz- to není jen učitel, který donese potřebnou informaci. Malba a kresba je kreativní práce, která často nejde sama, potřebujeme kreativní a inspirující prostor, podobně smýšlející lidi kolem, také potřebujeme čas na kreativitu, a hlavně musíme kreslit systematicky. To vše dohromady s lektorem tvoří kurz.
Jak se zaregistrovat?
Je to jednoduché, musíte si vybrat kurz z nabídky na webu a poté mi napsat na :
Pak, jakmile bude kapacita skupiny naplněna, okamžitě vás o tom informuji a začneme.


Jak zaplatit?
Kurz můžete zaplatit převodem na bankovní účet, nebo v hotovosti na místě.
Mohu si koupit jednu lekci?
Pokud mluvíme o kurzu, pak není možné kupovat lekce samostatně. Pokud jste se mnou nikdy nemalovali a chcete to zkusit, po předchozí domluvě můžete přijít na zkušební hodinu zdarma.

Existují třídy pro děti a mládež?

Moje skupiny nejsou rozděleny podle věku, tudíž tato otázka nemá jednoznačnou odpověď. Ve škole pracuji již mnoho let. Kazdé dítě je odlišné, pro mě je důležité mít zájem a chuť učit se. Proto se děti a dospívající na mé kurzy mohou dostat jen prostřednictvím osobního pohovoru.
Co když vůbec neumím kreslit?
To je právě dobře, rychle přijďte na mé kurzy a já vás to naučím! Budete potěšeni procesem malování a příjemně překvapeni vlastním výsledkem.
Jaké materiály potřebuji?
Absolutně žádné, studio je kompletně vybaveno těmi nejlepšími potřebami, nemusíte nic kupovat ani nosit, se mnou budete kreslit s radostí a bez starosti.

Pokud si budete chtít pořídit vlastní sadu výtvarných potřeb, ve všem vám poradím. V atélieru můžete všechno vyzkoušet a v obchodě nakoupit již osvědčené, opravdu kvalitní materiály. Ušetříte tím spoustu peněz a času.
Co když s kurzem nebudu spokojen/á?
Jsem si jistý, že se vám mé hodiny budou líbit, vždy se domluvíme, nahrazení kurzu nebo lekce není problém, kurz lze vždy přepsat na jinou osobu, pozastavit nebo odložit.
Je možné lekce nahradit?
Samozřejmě! Všichni jsme živí lidé a někdy jsme závislí na okolnostech, během kurzu si můžete zdarma přesunout 2-3 lekce. Přenos lekce je vhodné dohodnout předem.
A pokud bude karanténa?
Jsem připraven! Jsem jedním z mála učitelů, který má vcelku velkou zkušenost s výukou online, můj web je skutečná online škola s nejefektivnějšími metodami online výuky. V případě karanténních opatření bude kurz pokračovat online. Zároveň chci být optimista, maximální počet studentů ve skupině je 8 a zákaz setkávání v tak nízkém počtu je nepravděpodobný. Může však být zapotřebí mít test nebo potvrzení o očkování.

Má smysl chodit k vám, pokud už mám zkušenosti?

Jsem si jistý, že moje lekce jsou zajímavé i pro zkušené umělce, moje programy jsou vždy originální a úkoly nejsou banální. Plusem je i velmi kreativní atmosféra a hlavně široký kruh stejně smýšlejících lidí!

V případě zájmu neváhejte mě kontaktovat přes
e-mail: colourlelyukh@gmail.com